MATKI RODZICIELKI

Natalia Rewieńska

Natalia Szulc

WSPÓŁPRACUJĄCY POMOCNICY

Jacek L. Zawada

Aktor, absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, filia we Wrocławiu. Zadebiutował w spektaklach dyplomowych Nasza Klasa (reż. Łukasz Kos) oraz Love & Information (reż. Monika Strzępka).
Obecnie występuje na deskach Teatru Żelaznego w Katowicach oraz Centrum Teatralnego w Krakowie. Wraz z kolegami z roku został laureatem nagrody WARTO w kategorii „Teatr” przyznawanej przez wrocławską Gazetę Wyborczą. Finalista Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej w 2016 r. za dramat "Ogrody Chwały".
Prywatnie pasjonat sztuk walki, kultury japońskiej oraz kina grozy.

Agata Darnowska

Absolwentka Szkoły Aktorskiej Hanny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ w Warszawie. Aktorka Krakowskiego Teatru Komedia i Teatru Wolandejskiego w Warszawie. Uwielbia dubbingować. Miłośniczka sów. Uparciuch, którego pasją jest aktorstwo.

36477408_10214252791532026_285955508068679680_o

Katarzyna Dmoch

Katarzyna Dmoch - absolwentka PWST we Wrocławiu na wydziale aktorskim. Laureatka nagrody głównej na XXXIII Festiwalu Szkół Teatralnych za role w spektaklach "Wesele" w reż. Moniki Strzępki oraz "Lew na ulicy" w reż. Cezarego Ibera. Aktorka teatru Ecce Homo w Kielcach, w którym można było ją zobaczyć w spektaklach "Padamme, padamme" oraz " Wybraniec" w reżyserii Marcina Bortkiewicza. Obecnie gra w spektaklu " Przebudzenie" reż. Marty Malinowskiej.
Prywatnie interesuje się tańcem, contact - improwizacją i jogą. Kocha śpiewać i wypoczywać w górach.

PRACOWITE PTASZKI

Aleksandra Szkolnicka

Menadżer. Doświadczenie, zapał i zorganizowanie to tylko cząstka zalet, którymi można opisać Aleksandrę. Jest naszym Ptaszkiem, który na zimę odleciał do ciepłych krajów, by ładować baterie słońcem. Teatr Ptasie Melodie jest bliski jej sercu, gdyż od zawsze fascynowały ją ptaki. Jej instagram przepełniony jest ich fotografiami i nie ma książki, której o ptakach nie przeczytała. Trafił nam się niesamowity okaz!

Marcin Rumiński

Multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny, wokalista. Lider i założyciel zespołów SHANNON I HOBOUD. Nasza fenomenalna oprawa muzyczna to jego zasługa. Jeżeli mogłybyśmy porównać tworzenie nowej bajki do posiłków, to zdecydowanie czas spędzony z Marcinem jest deserem! Nie możemy się go doczekać i smakuje najlepiej!